“NË PËRPJEKJE PËR TË KAPUR DIELLIN”/ Lei Kraja dhe gazetari shijojnë fundjavën në Vlorë (FOTOT) – AlpeGossip
“NË PËRPJEKJE PËR TË KAPUR DIELLIN”/ Lei Kraja dhe gazetari shijojnë fundjavën në Vlorë (FOTOT)

“NË PËRPJEKJE PËR TË KAPUR DIELLIN”/ Lei Kraja dhe gazetari shijojnë fundjavën në Vlorë (FOTOT)

Lei Kraja është një nga bukuroshet e ekranit shqiptar. Së fundmi modertorja e njohur sportit po shijon fundjavën në bregdetin e Vlorës nën shoqërinë e prezantuesit Ervin Kurti.

Të dy kanë publikuar foto në plazh teksa kënaqen së bashku në det. “Duke u përpjekur për të kapur diellin”- shkroi Ervin Kurti në përshkrimin e fotos. E veshur me bikini ngjyrë lelja, moderatorja seksi vuri në pah linjat e saj perfekte trupore.foto galeri foto galeri

foto galeri