“ZOTI TË BEKOFTË ZEMRA IME”/ Fytyra e Afronës tatuazh në krahun e një mashkulli, reagon Blero (FOTO) – AlpeGossip
“ZOTI TË BEKOFTË ZEMRA IME”/ Fytyra e Afronës tatuazh në krahun e një mashkulli, reagon Blero (FOTO)

“ZOTI TË BEKOFTË ZEMRA IME”/ Fytyra e Afronës tatuazh në krahun e një mashkulli, reagon Blero (FOTO)

Bashkëshortja e Bleros, Afrona ka marrë së fundmi një surprizë shumë të bukur. Modelja ka postuar në Instagram një foto ku tregon krahun e një mashkulli që ka bërë tatuazh fytyrën e saj.

Ky mashkull është pikërisht vëllai i Afronës i cili ka dashur ta lumturojë motrën me këtë veprim dhe ia ka dalë. “A nuk është kjo dashuri e vërtetë e vëllait? Nuk kam fjalë ta përshkruar…Të dua shumë vëllai im Afrim Duka. Zoti të bekoftë zemra ime”, shkruan Afrona.

Në këtë postim ka komentuar edhe Blero i cili i shkruan kunatit: “Bravo Afrim Dika! Tash e ke në krah femrën më të bukur”.