Gruaja i bëhet XHELOZE për Eli Farën, HABIT Bujar Qamili: Ka të drejtë, a ka më të bukur… – AlpeGossip
Gruaja i bëhet XHELOZE për Eli Farën, HABIT Bujar Qamili: Ka të drejtë, a ka më të bukur…

Gruaja i bëhet XHELOZE për Eli Farën, HABIT Bujar Qamili: Ka të drejtë, a ka më të bukur…

Këtë javë i ftuar në studin e emisionit “Thumb” nga Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu ka qenë këngëtari i mirënjohur Bujar Qamili. Këngëtari ka treguar më shumë nga 40 vitet e tij karrierë në muzikën shqiptare dhe projektin e tij që do të zhvillohet më 20 maj në pallatin e Kongreseve.

Në kaq vite karrierë Bujari është ndeshur me këngëtare nga më të ndryshëm por më parë në “Thumb” ka pranuar se e pëlqen shumë Eli Farën aq sa bashkëshortja e tij bëhet xheloze.

Dy moderatoret e kanë pyetur mbi këtë deklaratë të cilën Bujari nuk e ka mohuar.

“ Gruaja ime bëhet xheloze për Eli Farën dhe ka të drejtë. A ka femër më të bukur se Eli? Ka lezet ta shohësh duke ecur. Është njeri i jashtëzakonshëm. E kam shumë shoqe e njoh që fëmijë. “,- ka treguar këngëtari. Epona vjen mirë që pavarësisht gjithçkaje bashkëshortja e bUjarit është gjithnjë mirëkuptuese.