MENDONI SE I KENI PARË TË GJITHA?/ Njihuni me personin "Vip" që shkoi në dasëm me fustan dhe atlete - AlpeGossip
MENDONI SE I KENI PARË TË GJITHA?/ Njihuni me personin “Vip” që shkoi në dasëm me fustan dhe atlete

MENDONI SE I KENI PARË TË GJITHA?/ Njihuni me personin “Vip” që shkoi në dasëm me fustan dhe atlete

Dasma madhështore e reperit Gjiko me moderatoren Elita Rudi, ka tërhequr vëmendjen e të gjitha mediave dhe është bërë kryefjala e momentit.

Nëpërmjet postimeve të shumta të të ftuarve që ishin në dasmë, publiku arriti të ‘merrte pjesë’ virtualisht në ceremoninë e martesës dhe pa gjithçka që ndodhi mbrëmbjen e kaluar. Mirëpo, me siguri ju ka shpëtuar veshja e bashkëshortes së Ermal Fejzullahut, Arianës.

Ajo ka shkuar në dasmë e veshur me një fustan të kuq pak të fryrë nga beli e poshtë dhe e ka kombinuar atë me atlete. Foton e veshjes së saj Ariana e publikoi edhe në profilin e Instagram.