Klaudia Pepa duket se i pëlqen trupi i saj i zhveshur, kësaj rradhe vjen vetëm me… (FOTO) – AlpeGossip
Klaudia Pepa duket se i pëlqen trupi i saj i zhveshur, kësaj rradhe vjen vetëm me… (FOTO)

Klaudia Pepa duket se i pëlqen trupi i saj i zhveshur, kësaj rradhe vjen vetëm me… (FOTO)

Klaudia Pepa di si të provokojë me anë të fotove dhe videove të ndryshme që publikon në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka postuar në Instagram-in e saj disa foto ku shfaqet në SPA.

Ajo shfaqet me një shoqe të saj pa make-up dhe me robdishampër.Si duket balerina është duke trajtuar pak veten e saj pas angazhimeve të shumta.

Ajo para pak vitesh ka qënë e martuar me balerinin Albi Nakon, por më pas lidhje përfundoi në ndarje pasi Klaudia filloi karrierën e saj në Itali.