FESTON DITËLINDJEN/ Arbana Osmani gjen surprizën më të bukur në shtëpi (FOTO) – AlpeGossip
FESTON DITËLINDJEN/ Arbana Osmani gjen surprizën më të bukur në shtëpi (FOTO)

FESTON DITËLINDJEN/ Arbana Osmani gjen surprizën më të bukur në shtëpi (FOTO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani feston sot ditëlindjen. Ajo ka mbushur 37-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë dha dhe një lajm të bukur.

Moderatorja zbuloi se do të bëhet nënë për herë të dytë. Po ashtu në ditën e saj të lindjes, Arbana është suprizuar nga të afërmit. Njerëzit e dashur ia kanë mbushur shtëpinë me buqeta të mëdha me lule.

Arbana ka publikuar në Instastory një video ku tregon suprizën e cila e ka lumturuar së tepërmi. “Erdha në shtëpi dhe gjeta një kopësht”, ka shkruar ajo.