“GJËRA TË MIRA DO VIJNË”/ Çfarë i bëri bashkë Fifin dhe Kledin? – AlpeGossip
“GJËRA TË MIRA DO VIJNË”/ Çfarë i bëri bashkë Fifin dhe Kledin?

“GJËRA TË MIRA DO VIJNË”/ Çfarë i bëri bashkë Fifin dhe Kledin?

Këngëtarja e dashur për publikun, Filloreta Raçi, e njohur ndryshe si Fifi, merr herë pas here vëmendjen e të gjithëve me postimet që bën në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit në “Instagram” një video ku shfaqet së bashku me ish-banorin e “Big Brother VIP”, Kledi Hysa.

Duket se dy ish-banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri kanë në plan një projekt së bashku pasi thonë se gjëra të mira po vijnë.

“Gjëra të mira po vijnë”,ka shkruar Fifi bashkëngjitur me videon në fjalë dhe fansat po presin me padurim që të shohin se çfarë do bëjnë.