PAMJET që bën bujën: Dafina i mashtroi të gjithë me këtë postim (VIDEO) – AlpeGossip
PAMJET që bën bujën: Dafina i mashtroi të gjithë me këtë postim (VIDEO)

PAMJET që bën bujën: Dafina i mashtroi të gjithë me këtë postim (VIDEO)

Postimet e saj tërheqin vëmendje, por ai i bërë së fundmi edhe më shumë

Nga një vdeo që Dafina Zeiqiri kishte hedhur në Instastorie, portalet hamendësuan se këngëtarja ishte nudo. Por më pas kanë qenë vetë ato që kanë përgënjeshtruar lajmin duke ritheksuar se fotoja ishte në një ambient thuajse të kuq dhe duke qenë se Duffye kishte veshur të brendshme të kuqe në pjesën e poshtme, ajo dukej sikur të ishte nudo!