Edhe Conor McGregor i bashkohet festës së çmendur: Alkool, sherr dhe gara (FOTO) – AlpeGossip
Edhe Conor McGregor i bashkohet festës së çmendur: Alkool, sherr dhe gara (FOTO)

Edhe Conor McGregor i bashkohet festës së çmendur: Alkool, sherr dhe gara (FOTO)

Dikur ishte një garë simbol i aristokracisë

Garat e kuajve Aintree në Britani janë kthyer në simbol të teprimit,edhe sivjet femrat ishin protagoniste me shfrenimin e tyre. Fotot e bëra në këtë aktivitet kanë pushtuar mediat europiane.

I pranishëm në këto festime ishte edhe Conor McGregor, kampioni i arteve marciale mikse e ka lënë pas telashin me ligjin në SHBA.

Ai mbërriti për të shijuar këto pamje kaq britanike.

Prej andej u largua me një ‘thes’ me para.