ARBANA OSMANI BËHET NOSTALGJIKE/ Publikon FOTOT e 20 viteve më parë: Kujtime të bukura – AlpeGossip
ARBANA OSMANI BËHET NOSTALGJIKE/ Publikon FOTOT e 20 viteve më parë: Kujtime të bukura

ARBANA OSMANI BËHET NOSTALGJIKE/ Publikon FOTOT e 20 viteve më parë: Kujtime të bukura

Duke shfletuar fotot e vjetra, Arbana Osmani është kthyer pas në kohë, aty kur nisi gjithë rrugëtimin e saj mediatik. Moderatorja ka publikuar kujtime të ndryshme me bashkëpunëtorët e parë që ka punuar, mes tyre, Bojken Lako, Alban Dudushi, Ledion Liço, Adi Krasat, Albana Osmani e Rudina Xhunga.

FOTOT

“20 vite me shumë punë, pasion, miqësi dhe kujtime të bukura, 20 vite Top Channel”, ka shkruar ajo krah fotove që kanë ngjallur shumë  nostalgji e kanë kthyer pas shumë kujtime për të gjithë ndjekësit.