U desh të bënte rolin e një infermiereje brune, që të na kujtohej se sa e bukur është Xhemi me flokë të zeza – AlpeGossip
U desh të bënte rolin e një infermiereje brune, që të na kujtohej se sa e bukur është Xhemi me flokë të zeza

U desh të bënte rolin e një infermiereje brune, që të na kujtohej se sa e bukur është Xhemi me flokë të zeza

Me aq sa po shohim ne, Xhemi e ka ndarë mendjen të jetë përgjithmonë bjonde. Të paktën kështu duket këto vitet e fundit, teksa ka provuar mbi flokë nuancat e së verdhës e platinit pa u tunduar nga nuancat e errëta dhe për hir të së vërtetës duket shumë e bukur. Ama, nuk duket më pak edhe me flokët
e zinj, që i theksojnë edhe më tepër sytë e shkruar dhe buzët e plota. Në gjithë këto kohë bjonde, gati e kishim harruar Xhemin brune. Por na e kujtoi mbrëmë, në puntatën e parë të Portokallisë për këtë sezon, e veshur si një infermiere dhe paruka e zezë na solli në mendje pamjen e dikurshme të
Xhemit, aq e ngjashme me Megan Fox. Kushedi, ndoshta i ndërrohet mendja prapë.