Doni ta dëgjoni live “Despasiton” në Tiranë, zbuloni sa kushtojnë biletat – AlpeGossip
Doni ta dëgjoni live “Despasiton” në Tiranë, zbuloni sa kushtojnë biletat

Doni ta dëgjoni live “Despasiton” në Tiranë, zbuloni sa kushtojnë biletat

Ai është një nga këngëtarët më të preferuar në mbarë botën dhe tashmë mund ta ndiqni live në koncertin e 27 Korrikut në Sheshin Skënderbej.
Daddy Yankee këngëtari i hitit botëror ‘Despasito’ do të ndezë në verë sheshin e kryeqytetit, ndërkohë kanë nisur shitjet e biletave On line.

Në njoftimin e publikuar nga një prej më të mirëve të muzikës reggeton janë treguar çmimet që do të paguani nëse jeni të interesuar ta ndiqni koncertin live.

Çmimet e afishuara fillojnë nga 17,50 euro, për të vijuar me 27.00 euro deri në 40,00 euro.

‘Daddy Yankee Dura Tour Europa.

TANI ONLINE : BILETAT EARLY BIRD
Blini biletat me numer te limituar per koncertin qe jepet per here te pare ne Tirane nga Daddy Yankee
27 Korrik, Sheshi Skenderbej
Early bird (limited)
* General admission € 17,50
** Golden circle € 27,50
*** Platinum circle € 40,00
***** VIP reservations & info vip@musicdeal.com’