“JEMI MË SHUMË SE MIQ”/ Sheila bëri lëmsh rrjetin me deklaratën për të, ja si i përgjigjet Noizy – AlpeGossip
“JEMI MË SHUMË SE MIQ”/ Sheila bëri lëmsh rrjetin me deklaratën për të, ja si i përgjigjet Noizy

“JEMI MË SHUMË SE MIQ”/ Sheila bëri lëmsh rrjetin me deklaratën për të, ja si i përgjigjet Noizy

Sheila dhe Noizy kanë qenë miq të ngushtë dikur. Dyshja sollën bashkëpunimin e tyre të parë të titulluar “Boll më me pyetje”. Mirëpo, duke qenë se nuk janë parë prej kohësh krah njëri-tjetrit, Sheila u pyet para pak muajsh nëse ajo dhe reperi e ruajnë akoma miqësinë.

'Jemi më shumë se miq', Sheila bëri lëmsh rrjetin

“Po me Noizyn si i keni marrëdhëniet më përpara keni qenë miq jeni më…”, i shkroi një ndjekës. “Më shumë se miq”, u përgjigj Sheila duke i konfuzuar të gjithë.

'Jemi më shumë se miq', Sheila bëri lëmsh rrjetin

Së fundmi, Noizy ka reaguar për herë të parë rreth këngëtares teksa i ka uruar fitoren te “Kënga Magjike” Ai e ka postuar në Instastory duke shkruar: Të uroj fitore Shei!

'Jemi më shumë se miq', Sheila bëri lëmsh rrjetin