DO T’JU SHUHET EPSHI PËR NJË MUAJ/ Ja 15 histori të sikletshme seksi – AlpeGossip
DO T’JU SHUHET EPSHI PËR NJË MUAJ/ Ja 15 histori të sikletshme seksi

DO T’JU SHUHET EPSHI PËR NJË MUAJ/ Ja 15 histori të sikletshme seksi

1. Incidenti i thithkës

“Dola me dikë që e njoha online dhe gjërat nisën shumë mirë! Pimë ca gota, biseda shkoi mirë, patëm kimi, kështu që vendosëm të shkonim tek apartamenti i tij. Filluam të putheshim e të prekeshim aq intensivisht, sa më shkuli pirsin e thithkës pa e vënë re. Pak momente më vonë, shoh çarçafët të mbuluar në gjak. S’e kuptoja ç’po ndodhte. Shoh veten dhe vë re thithkën time që po spërkaste gjak, në kuptimin e parë të fjalës.”

2. Urgjenca

“Kur provova seks anal për herë të parë me ishin, e nënvlerësova sa lubrifikues na duhej. Në fillim, s’ndihesha shumë në siklet, por pastaj fillova të dhimbte. Kur u tërhoq, pata kaq shumë gjakderdhje… Nuk më dhimbte, por nga paniku kërkova me ngulm të shkoja në urgjencë. Prita për dy orë veshur me një bluzë dhe dy palë mbathje.”

3. Fluturuesi i tamponit

“Dilja me një tip para ca kohësh dhe një natë ishim në shtrat. Mua më kishin ardhur periodat. Atij s’i interesoi shumë, kështu që i thashë ‘prit sa të shkoj në banjë të heq diçka nga diku’. Më tha ‘mos u shqetëso, e di si janë këto punë. Kam tre motra.’ Pastaj ma nxorri tamponin dhe e fluturoi nga ana tjetër e dhomës.”

4. Gjak nga hundët

“Isha në divan me të dashurin dhe teksa po i bëja seks oral, ndjej sekrecione në hundë. E injorova dhe vazhdova punën. Kur pamë posht, më kishte dalë gjak nga hundët dhe e kisha përlyer atë dhe penisin e tij.”

5. Anusi i grisur

“Isha sipër njërit dhe në një moment, vendos të më kapë të pasmet. Në fillim, u tmerrova mos më erdhën ato. Pastaj, vura re gjak në kolltukun ku ishte shtrirë ai, vura re gjak në tokë. U tmerrova deri në palcë, por ai ruajti qetësinë dhe e pastroi me kujdes kur mbaruam. Shkova në shtëpi dhe ndjeja ende dhimbje. Aty kuptova që kur më kishte kapur nga të pasmet, më kishte çarë by*hën, në kuptimin e parë të fjalës.”

6. Kujdestarja

“Po ruaja shtëpinë e një çifti që kisha njohur në kishë dhe ftova të dashurin të rrinte me mua. Bëmë seks disa herë në shtëpinë e tyre brenda një fundjave. Kur u kthyen, më thanë që kishin kamera sigurie kudo. S’i pyeta kurrë në i panë filmimet dhe të them të drejtën, s’dua t’ia di.”

7. Goditja në cerviks

“Isha 17 vjeç dhe po humbja virgjërinë. Kisha kërcyer tërë natën dhe s’kisha ngrënë asgjë tërë ditën përveç cigareve. Unë dhe i dashuri im vendosëm të flinim në makinë, kështu që filluam të bënim seks. Pas tre ose katër sekondash, më godet në cerviks. Volla menjëherë mbi vete. I dashuri im u tregua shumë i mirë, doli nga makina dhe më mbajti flokët teksa villja. Ishim të dy lakuriq gjatë këtyre ndodhive.”

8. Kujdes! Kafshon!

“Provova të thithja testikujt e ish të dashurit tim dhe pa dashje, i kafshova. Eh, gjëra që ndodhin.”

9. Shtatzënia

“Muajt e parë të shtatzënisë, më përzihej shumë në mëngjes. Kjo s’më ndaloi t’i hipja sipër partnerit tim për t’i ndryshuar jetën atë ditë, e keni parasysh. Për fat të keq, gjithë ato rrotullime ma sollën ushqimin në grykë. Një tjetër efekt anësor i shtatzënisë është mungesa e kontrollit mbi fshikzën e urinës. Volla mbi stomakun e tij, fillova të qaj dhe pastaj urinova pak. Të gjitha këto, teksa isha ende mbi të.”

10. Shtëpia ngjitur

“Kur isha më e re, unë dhe i dashuri im vendosëm të shkonim te shtëpia ngjitur times (të dy shtëpitë ishin të familjes sime). Filluam të nxeheshim në banakun e kuzhinës kur dëgjoj një ulërimë. Shoh anash dhe vë re mamin dhe motrën që po rrinin aty, sytë si poça. Ngriva në vend.”

11. Hape derën

“Ishim të nxehur, ishim gati dhe papritur ai vendos që ta bëjmë në këmbë. Më ngre dhe më ngjesh pas derës. Doreza e derës, ngec aty ku nuk supozohet të ngecë dhe më çan anusin. Gjak kudo.”

12. E gjakosura

“Ishte hera ime e parë. E dija që do të më dilte gjak, por nuk e dija që do të më vinin periodat në të njëjtin moment. Më doli kaq shumë gjak. I njollosa dyshekun dhe pata dhimbje barku të tmerrshme për një javë rresht.”

13. Surpriza e qenit

“Unë isha në shtrat, ndërsa ai në këmbë, duke ma futur nga mbrapa. Në një moment, ai lëviz këmbën dhe shkel në jashtëqitjen e qenit të tij.”

14. Qumështi i gjirit

“Dy muaj pasi linda, iu riktheva seksit me bashkëshortin. Isha sipër tij dhe po më pëlqente shumë. Teksa po kalojë në orgazmë, ai merr çarçafin dhe më mbulon kraharorin. U mërzita. Mendova se s’i pëlqeja më, por jo. Po e sprucoja me qumësht gjiri. Nuk e dija që mund të ndodhte si pasojë e një orgazme.”

15. Këputja

“Unë dhe ishi im po bënim seks dhe ai ma futi nga një kënd i çuditshëm. M’u duk sikur diçka kërciti. Bëra sikur s’ndodhi gjë dhe vazhduam. Kur mbaroi, shoh që shtrati dukej si skenë krimi. Mos më kishin ardhur periodat. JO! Kishte thyer penisin prandaj dëgjova një kërcitje.”