BIZNESMENË E SHEIKË I KANË PROPOZUAR PËR MARTESË? “Gangsterrja e Elbasanit” e thotë troç (FOTO) – AlpeGossip
BIZNESMENË E SHEIKË I KANË PROPOZUAR PËR MARTESË? “Gangsterrja e Elbasanit” e thotë troç (FOTO)

BIZNESMENË E SHEIKË I KANË PROPOZUAR PËR MARTESË? “Gangsterrja e Elbasanit” e thotë troç (FOTO)

Trejsi Sejdini, modelja që u bë shumë e njohur nga videot virale të sherreve, po përgatitet për “Miss Universe” i cili do të mbahet pas disa javësh e ku bukuroshja do përfaqësojë vendin tonë.Gjatë këtyre ditëve Trejsi po poston shpesh foto në Instagram nga setet fotografike e në fotot e fundit vë në pah bukurinë e saj e jo format trupore. Së fundmi bukuroshja ka dhënë një intervistë për panoramaplus dhe një ndër pyetjet ishte nëse ka marrë ndonjë propozim për martesë nga ndonjë biznesmen apo sheik?

“Jo nuk kam marrë propozime për martesë, pasi jam akoma 18 vjeçe dhe siç e përmenda nuk i kushtoj shumë rëndësi kësaj teme, pasi nuk është në impenjimet e mia kryesore.”, u përgjigj Trejsi.