PËR TË MOS U DUKUR SHUMË "CHEAP"/ Këto janë materialet që do t'ua bëjnë garderobën të duket luksoze - AlpeGossip
PËR TË MOS U DUKUR SHUMË “CHEAP”/ Këto janë materialet që do t’ua bëjnë garderobën të duket luksoze

PËR TË MOS U DUKUR SHUMË “CHEAP”/ Këto janë materialet që do t’ua bëjnë garderobën të duket luksoze

Shpeshherë në mungesë të parave pyesim veten se si mund ti bëjmë “outfitet” tona të duken të shtrenjta.

AlpeNews.al ka vendosur tua thjeshtësojë pak punën duke ju mësuar disa “truke” në blerje. Dhe e gjithë “hilja” qëndron në materialet e veshjeve.

Këtë vit sateni dhe linoja janë materialet më trendi të sezonit dhe duket sikur ti keni blerë në dyqanet me çmimet më të larta.

Në fotot e mëposhtëme mund të zbuloni dhe materiale të tjera që do tua bëjnë gaerderobat të duken super luksoze.

1.Saten

2.Kuadratët bardhë e zi

3. Lino

4.Pulovrat gri

5. Leshi i devesë