AJOLA XOXA PREK ME DEDIKIMIN PËR TË ATIN/ Nuk ka rëndësi se ku shkoj…të gjej akoma! (FOTO) – AlpeGossip
AJOLA XOXA PREK ME DEDIKIMIN PËR TË ATIN/ Nuk ka rëndësi se ku shkoj…të gjej akoma! (FOTO)

AJOLA XOXA PREK ME DEDIKIMIN PËR TË ATIN/ Nuk ka rëndësi se ku shkoj…të gjej akoma! (FOTO)

Prindërit janë gjëja më e shtrenjtë për çdo fëmijë dhe fjalët janë më të vështira të shprehen kur ata largohen nga jeta. Me një postim në faqen e saj, Ajola Xoxa gjithmonë na prek me dedikimet prekëse për babain e saj. Ai u nda nga jeta pak kohë më parë dhe prej asaj dite, Ajola ka treguar se ja ndjen mungesën shumë, duke bërë gjithmonë dedikime mjaft të veçanta.

Dhe nuk ka rëndësi se ku shkoj për të humbur veten, të gjej akoma ty brenda”, shkruan ajo në postimin e fundit, ku shfaqet duke vallëzuar me të atin.

Arben Xoxa, djali i shkrimtarit të madh Jakov Xoxa, u nda nga jeta pak muaj më parë pas luftës me një sëmundje të rëndë.