Përfundon “Shiko kush Luan”, fjalën e fundit e thotë Luana: Emisioni më i vështirë që kam bërë por ia dola! – AlpeGossip
Përfundon “Shiko kush Luan”, fjalën e fundit e thotë Luana: Emisioni më i vështirë që kam bërë por ia dola!

Përfundon “Shiko kush Luan”, fjalën e fundit e thotë Luana: Emisioni më i vështirë që kam bërë por ia dola!

Të shtunën e kaluar u trasmetua puntata e fundit e programit “Shiko kush Luan”. Sezoni i parë mund të themi se ka qenê i suksesshëm jo vetëm për televizionin por edhe vetë moderatoren Luana Vjollca të cilën për herë të parë e pamë si bashkëautore. Në një shkrim në Instagram Luana rrëfen se punoi 24 orë në 24 që ky program të kishte sukses dhe sipas saj ia doli!

“Shiko kush Luan ishte.një nga provat më të mëdha që kam marrë përsipër pa e ditur ku do më çonte. Për herë të parë me përgjegjësi totale dhe në rolin e autores aq sa shpesh dilja pa e parë skenarin sepse prezantimi padashur kishte kaluar në plan të dytë.Mund të them se ka qenë emisioni mê i vështirë që kam bërë. 6 të ftuar të njohur, 17 rubrika, 11 lojëra, 6 sfoda nga një episod në tjetrin.”,-shkruan ndër të tjera Luana