Ilda Bejleri e zhgënjyer: Shihni ç’ka bërë i dashuri i saj për Shën Valentin – AlpeGossip
Ilda Bejleri e zhgënjyer: Shihni ç’ka bërë i dashuri i saj për Shën Valentin

Ilda Bejleri e zhgënjyer: Shihni ç’ka bërë i dashuri i saj për Shën Valentin

Ilda Bejleri është një ndër moderatoret shqiptare më të komentuara për jetën private, por sidomos edhe për pamjen e saj, format trupore super seksi të cilat i ekspozon herë pas here me postimet e saj në rrjete sociale.

Video e fundit e postuar nga Ilda në Instastory ka tërhequr shumë vëmendjen pasi moderatorja ndodhet vetëm në makinë duke dëgjuar muzikë dhe fjalët që ajo thotë, tregojnë shumë.

“Asnje trëndafil, Asnje trendafil s’ma dhe. Gjithe jeten pikë n’zemer ka me t’met. Gjithe jeten, Gjithe jeten asnje trendafil s’ma dhe”, janë fjalët e këngës së Dhurata Dorës dhe Florit, fjalë të cilat Ilda i këndon me shumë emocion.

Mos ndoshta edhe moderatores i ka ndodhur e njëjta gjë, pra nuk ka marrë asnjë trëndafil nga i dashuri këtë Shën Valentin?