HARROJENI BRUNE/ Moderatorja shqiptare futet zyrtarisht në grupin e bjondeve (FOTO) – AlpeGossip
HARROJENI BRUNE/ Moderatorja shqiptare futet zyrtarisht në grupin e bjondeve (FOTO)

HARROJENI BRUNE/ Moderatorja shqiptare futet zyrtarisht në grupin e bjondeve (FOTO)

Moderatorja e njohur e emisionit “Prive”, Liberta Spahiu, është një ndër emrat më të komentuar të ekranit, e cila ndiqet nga një numër i madh fansash në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi, në Instastoryn e saj Liberta ka treguar se ka bërë ndryshimin drastik në pamje, duke hequr dorë nga floku i errët.

Liberta është kthyer në bjonde dhe duket tepër e lumtur me look-un e saj të ri.

“Shkojmë me ndryshimet popull, se na duhet për sezonin pranverë/verë 2019”, shkruan Liberta në Instastoryn e saj.