Eleni FOUREIRA e pranon para të gjithëve: Po me këtë veshje u inspirova nga Kim Kardashian – AlpeGossip
Eleni FOUREIRA e pranon para të gjithëve: Po me këtë veshje u inspirova nga Kim Kardashian

Eleni FOUREIRA e pranon para të gjithëve: Po me këtë veshje u inspirova nga Kim Kardashian

Eleni Foureira u vlerësua me çmimin e dytë në Festivalin Evropian, dhe ky ishte fillimi i një suksesi të garantuar. Kënga e saj “Fuego” bëri namin duke bërë që Eleni të firmosë një kontratë me labelin e njohur muzikor “Sony”.

Pas këtyre arritjeve të mëdha, këngëtarja me origjinë shqiptare që përfaqësoi Qipron në “Eurovision” ka nisur koncertet në vende të ndryshme të Europës dhe ka paraljmëruar për koncerte tjera.

Ajo njihet për stilin në veshje dhe këtë herë ne nje koncert te dhene ne Madrid është shfaqur super seksi. Në emisionin Fun Day me moderatore Fatma Methasani në rubrikën ‘xing’ u bë pjesë edhe Eleni.
Këngëtarja ka bërë xing me Kim Kardashian! Por e dini që vetë Eleni është shprehur se atë mbremje në atë koncert u frymezua vërtet nga Kim për veshjen, ndryshe nga shume artistë të tjerë që mund të shprehen se ka qenë koeçidencë.