EMOCION DHE LOT/ Bora Zemani dhe Semi shuajnë çdo dyshim – AlpeGossip
EMOCION DHE LOT/ Bora Zemani dhe Semi shuajnë çdo dyshim

EMOCION DHE LOT/ Bora Zemani dhe Semi shuajnë çdo dyshim

Teksa një pjesë e madhe e publikut dhe një pjesë e banorëve të shtëpisë së Big Brother dyshonin se Donaldi dhe Semi kishin diçka më shumë se sa miqësi, sonte janë shuar të gjitha zërat.

Vetë Bora Zemani u fut në shtëpinë e Big Brother për të takuar shoqen e saj të ngushtë, Semin dhe për t’i thënë që nuk i ka keqkuptuar aspak se çfarë është shkruar në media dhe se çfarë mendojnë njerëzit.

“Erdha për të të dhënë forcë, nuk kam menduar asgjë,” i tha Bora.

Ndërsa Semi nuk i mbajti dot lotët teksa përqafonte mikeshën e saj.