Xhensila Pere tregon sekretin e “suksesit” të saj, ajo i thotë çdo DITË vetes: Ti je më shumë se… (FOTO) – AlpeGossip
Xhensila Pere tregon sekretin e “suksesit” të saj, ajo i thotë çdo DITË vetes: Ti je më shumë se… (FOTO)

Xhensila Pere tregon sekretin e “suksesit” të saj, ajo i thotë çdo DITË vetes: Ti je më shumë se… (FOTO)

Gjithsecili ka diçka që e motivon për të ecur përpara dhe për të pasur sukses në jetë. Dikush zgjedh ta tregoj ndërsa të tjerë jo. Xhensila Pere është një nga vajzat më të ndjekura të showbizit e cila ka ndarë me ne një foto ku tregon se çfarë i kujton ajo vetes ditë për ditë.

“Ti je më shumë se mjaftueshëm

-Ti je e fortë

-Ti je unike

-Ti meriton një jetë të bukur”, shkruan Xhensila krah fotos së saj në Instagram.

Pra Xhensila sapo na tregoi “sekretin” si e motivon veten çdo ditë për të qenë kjo që është./AlpeNews.al/