HOQËN DORË NGA NGJYRAT E NDEZURA/ Vip-et zgjodhën këto nuanca dhe ne ju themi se janë një “must” – AlpeGossip
HOQËN DORË NGA NGJYRAT E NDEZURA/ Vip-et zgjodhën këto nuanca dhe ne ju themi se janë një “must”

HOQËN DORË NGA NGJYRAT E NDEZURA/ Vip-et zgjodhën këto nuanca dhe ne ju themi se janë një “must”

Edhe për këtë javë ne kemi zgjehdur veshjet më të mira të katër blogereve më me influenc në Shqipëri.

Ndodhemi në sezonin  e pranverës dhe  koha vazhdon të jetë e paqëndrueshme por kjo nuk i ka penguar aspak vajzat ee modës të heqin dorë nga trendet më “In” të sezonit.

Të gjtihë e dime që ngjyrat e forta janë duke bërë namin por kjo nuk do të thotë të harrojm ato pastel dhe të “ëmbla”.

Në muajt e adhshëm vajza duhet ti dashuroni më shumë këto nuanca të cilat do ju tregojn më natyrale dhe thjehstë në stil dhe për këtë javë vajzat na treguan ngjyrat më “cool” të cilat janë must për garderobën.

ArminaMevlani

Jonida Maliqi

Estela Ujka

AlpeNews.al