“KUSH NGA VJEHRRAT TË KA VDEK QË JE VESH ME TË ZEZA?” Komentet PIKANTE të ditës, çfarë shkruajnë fansat (FOTO) – AlpeGossip
“KUSH NGA VJEHRRAT TË KA VDEK QË JE VESH ME TË ZEZA?” Komentet PIKANTE të ditës, çfarë shkruajnë fansat (FOTO)

“KUSH NGA VJEHRRAT TË KA VDEK QË JE VESH ME TË ZEZA?” Komentet PIKANTE të ditës, çfarë shkruajnë fansat (FOTO)

Komentet negative janë bërë tashmë pjesë e pandashme e profileve të vipave në Instagram.

Ashtu si gjithnjë, për të gjithë ju që i keni humbur Alpenews.al ju sjell një përmbledhje të tyre si më poshtë:

Moderatorja e njohur dhe njëkohësisht themeluesja e fondacionit “ti je një lule dielli” ka publikuar një video teksa gjendej në “Cannes” ku shfaqet në një koncert të Dua Lipas e shumë prnë saj. Njëri prej fansave i shkruan si më poshtë:

View this post on Instagram

@dualipa 💞

A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1) on

Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti e cila prej vitesh tshmë jeton në SHBA ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur shumë seksi me të zeza por ja komenti epik i një fansi:

View this post on Instagram

#newyork #walkthatwalk

A post shared by Bleona (@bleona) on

Aktorja  e njohur Eliona Pitarka ka publikuar një foto teksa reklamon programin e njohur por njëri prej fansave i komenton peshën dhe mesa duket Eliona bie dakort me të:

/AlpeNews.al