HOROSKOPI DHE VIPAT/ Besa Kokëdhmina, “Binjaku” kameleon dhe e lindur për të qenë e suksesshme! – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Besa Kokëdhmina, “Binjaku” kameleon dhe e lindur për të qenë e suksesshme!

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Besa Kokëdhmina, “Binjaku” kameleon dhe e lindur për të qenë e suksesshme!

Besa Kokëdhima është një ndër këngëtaret shqiptare mjaft të talentuara dhe një kohësisht mjaft e preferuar nga publiku shqiptar.

Në horoskop ajo i përket shenjës së Binjakëve dhe përputhet plotësisht me karakteristikat e saj.

Për Binjakët thuhet se i përshtaten më së miri botës së medias,ashtu si edhe Besa e cila përveç muzikës bëhet shpesh protagoniste e debateve të shumta pasi gjithnjë jep mendimin e saj për situata të ndryshme të jetës së për ditshme apo  të vendit ku jetojmë.

View this post on Instagram

Mama Bird Protecting her eggs ❤️

A post shared by Besa (@besaofficial) on

Gjithashtu, një Binjak është gjithnjë shumë befasues në gjithçka që bën. Jo rrallë herë e kemi parë Besën të shfaqet shumë ndryshe në videoklipe duke eksperimentuar me look-un e saj por edhe gjatë jetës së përditshme papritur Besën mund ta gjejmë me një model ndryshe flokësh.

View this post on Instagram

Ready to business 🎩 #TeamBesa #SkuadraBesa

A post shared by Besa (@besaofficial) on

View this post on Instagram

@kacilleshi I love u!

A post shared by Besa (@besaofficial) on

Së fundmi, një binjak si Besa Kokëdhima ka gjithnjë ngjyrë të preferuar jeshilen!

View this post on Instagram

My own boss 🐆

A post shared by Besa (@besaofficial) on