Komentuesit TALLEN keq me vajzat që ftohen në emisione sportive: Kjo qenka si ku**v… (FOTO) – AlpeGossip
Komentuesit TALLEN keq me vajzat që ftohen në emisione sportive: Kjo qenka si ku**v… (FOTO)

Komentuesit TALLEN keq me vajzat që ftohen në emisione sportive: Kjo qenka si ku**v… (FOTO)

“Top Arena” është një nga emisionet më të ndjekur sportivë. Këtë rradhë në vendin e Marina Vjollcës erdhi Fjoralba Ponari, një vajzë më e rezervuar përsa i përket ekspozimit të linjave trupore. Dhe duket se këtë gjë u kanë lënë të ftuarave ta bëjnë.

Po të shohësh veshjet e tyre janë shumë të ekspozuara dhe provokuese gjë që nuk i ka shpëtuar dhe ndjekësve në rrjete sociale.

Komentet e tyre lidhur me të ftuarat janë sa për të qeshur aq dhe ofenduese.

Ajo që shikohet më shumë në komente është se çfarë lidhje kanë këto të ftuara me futbollin.

 “Po mire ta shikojme pak ne aspektin sportiv!? Cfare e lidh kte cupen me sportin vec formave rrumbullake!?”, shkruan njëri prej komentuesve.

Për më tepër shikoni foto më poshtë:

Përgatiti AlpeNews.al