FANSJA I THOTË QË E KA ZOGUN PRIVAT PËR 17 VETA/ Oriola Marashi i kthehet keq: Vetëm në…(FOTO) – AlpeGossip
FANSJA I THOTË QË E KA ZOGUN PRIVAT PËR 17 VETA/ Oriola Marashi i kthehet keq: Vetëm në…(FOTO)

FANSJA I THOTË QË E KA ZOGUN PRIVAT PËR 17 VETA/ Oriola Marashi i kthehet keq: Vetëm në…(FOTO)

Oriola Marashi është padyshim një prej vajzave më të komentuara në shoëbizz-in shqiptar dhe jo pak herë modelja ngacmon me format bombastike dhe me fotot mjaft provokuese. Të njejtën gjë ka bërë ditën e djeshme ku publikoi disa foto në të cilat dukej shumë seksi, por edhe ka befasuar me shprehjen e saj më të fundit krah fotos së saj të nxehtë.

Ajo ka pozuar sensuale dhe njëkohësisht vihet re teksa vendos dorën në pjesët intime. Si fotoja po ashtu dhe thënia e saj ishin me të vërtetë të goditura.

“Instagrami im publik, i joti jo, p***i im privat, i joti jo”, nuk dimë të themi se me kë e ka ekzaktësisht këtë diss Oriola, por si gjithmonë modelja arrin të na surprizojë dhe ka zgjuar mjaft reagime krah postimit të saj.

Një fans/e ka shkruar “private për nja 17 veta”, por Oriola se ka lënë më kaq dhe i është kthyer: “Private për ty iher, vetëm në ëndrra më sheh, së shpejti edhe në youtube, qëndro në pritje zemër”.

Sa ironike është Oriola, por më pas e fshiu këtë koment.