HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Rezarta Shkurta “akrepi” më i veçantë që ju kanë zënë sytë – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Rezarta Shkurta “akrepi” më i veçantë që ju kanë zënë sytë

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Rezarta Shkurta “akrepi” më i veçantë që ju kanë zënë sytë

Këngëtarja e njohur Rezrta Shkurta prej  disa vitesh është larguar nga muzika por jo nga ekrani dhe rrjetet sociali. Emri saj kthehet shpesh në qendër të vëmendjes dhe foto të cilat publikon në Instagram komentohen jo vetëm nga fansat por edhe nga mediat.

Mirëpo ndoshta nuk e dinit pro në horoskop Rezarta  i përket shenjës së  “akrepit”  dhe këto karakteristika  ebëjnë atë një shenjë të denjë.

Femrat akrepi janë shume te forta. Ato bëjnë te pamundurën për te tërhequr vëmendjen e partnerit, kane personalitet te forte dhe vlerat dhe aftësitë i venë gjithmonë ne pah.

Rezarta Shkurta si një akrep tipik i fortë arriti ta përballonte për katër vite largë bshkëshortin e saj që ndodhesh në burg. Jo vetëm që arriti të rriste vajzën por edhe të  mirë menazhonte biznesin.

Pas daljes së bashkëshortit këngëtarja  i është përkushtuar në maksimum familjes dhe publikon shpesh momente të çmbla në rrjetet sociale.

View this post on Instagram

🐪🌞🏜

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta) on

 

View this post on Instagram

• Destination! 🤷‍♀️

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta) on

 

Nga pamja, femrat akrep janë magjepsëse dhe tepër seksi. Ne përgjithësi janë te këndshme dhe të dashura me të tjerët. Të gjithë e njohim si këngëtare por Rezarta  ka nisur karrierën në vitin 2005 ku ka fituar “miss Durrësi” duke vijuar më pas si fotomodele dhe duke arritur tek muzika.  Në muzikë ajo do binte në sy për pamjen e ëmbël dhe të bukur e cila në vitin 2006 ishte në majën e karrierës.

View this post on Instagram

#phonephotography 🖤 #🦂

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta) on

View this post on Instagram

• P H O T O B Y @arber_bytyqi_mua 🥂

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta) on

Nëse do ta përshkruanim me tre fjalë  si një akrep tipik Rezartën do të ishin: Energjike, të forta dhe seksi.

AlpeNews.al