FESTOI DITËLINDJEN/ Burri milioner i bën surprizën romantike modeles shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
FESTOI DITËLINDJEN/ Burri milioner i bën surprizën romantike modeles shqiptare (FOTO)

FESTOI DITËLINDJEN/ Burri milioner i bën surprizën romantike modeles shqiptare (FOTO)

Ditën e djeshme, modelja e njohur Emina Çunmulaj festoi 34-vjetorin e lindjes së saj.

Nëpërmjet postimeve të shumta në Instagram, ajo publikoi urimet e miqve e familjarëve si dhe u shpreh mjaft e entuziasmuar për jetën e lumtur që ka tani, krah dy vajzave të vogla dhe bashkëshortit.

Ky i fundit e ka surprizuar modelen me një natë romantike përpara zjarrit, teksa shtëpinë e ka zbukuruar plot e përplot me tullumbace rozë.

E emocionuar, Emina ka filmuar ambjentin e dekoruar bukur e më pas ka ndarë në Instastory edhe disa momente prej natës së tyre romantike.