E SHKATËRRUAR PAS VDEKJES SË ISH-IT/ Ariana Grande i kthen të fejuarit dhuratën 100 mijë dollarëshe (FOTO) – AlpeGossip
E SHKATËRRUAR PAS VDEKJES SË ISH-IT/ Ariana Grande i kthen të fejuarit dhuratën 100 mijë dollarëshe (FOTO)

E SHKATËRRUAR PAS VDEKJES SË ISH-IT/ Ariana Grande i kthen të fejuarit dhuratën 100 mijë dollarëshe (FOTO)

Ariana Grande dhe i fejuari i saj Pete Davidson kanë lajmëruar ditën e djeshme përfundimin e romancës mes të dyve.

Mediat e huaja shkruajnë se pas ndarjes, Ariana, e cila prej pak kohësh ndodhet në gjendje të rënduar emocionale, ka kthyer unazën e fejesës 100 mijë dollarëshe që Pete ia dhuroi në qershor.

Unaza përbëhej nga një diamant 3 karat që u dizejnua veçanërisht për Arianën.

Kujtojmë se këtë fundjavë, ata i dhanë fund fejesës 5 mujore.

Thuhet se gjithçka ndodhi për shkak të vdekjes së ish të dashurit, Mac Miller.

Vendimi ishte i ndërsjellë, por Ariana ishte ajo që ndërmori hapin e parë.