“A KA KORONË PËR TY?” Tayna thyen karantinën, i hipën avionit dhe niset për në Zvicër (FOTO) – AlpeGossip
“A KA KORONË PËR TY?” Tayna thyen karantinën, i hipën avionit dhe niset për në Zvicër (FOTO)

“A KA KORONË PËR TY?” Tayna thyen karantinën, i hipën avionit dhe niset për në Zvicër (FOTO)

Reperja e suksesshme dhe shumë e komentuar, Tayna ka thyer karantinën, i ka hipur avionit dhe është nisur për në Zvicër. Ka qenë vetë Tayna që ka publikuar video nga aeroporti i Zyrihut e nga udhëtimi në avion.

Ncncnc a ka kufij more, a ka koronë për ty?”, e pyet menaxheri i saj.

“Për dikë po, për dikë jo”, i shkruan Tayna.

Në një postim tjetër reperja tregon se është në shoqërinë e një mikeshe dhe ka vendosur maskë.