Grupi Hellbanianz e përmendën në ”DISS-in” ndaj OTR/ Oriola Marashi merr këtë vendim (FOTO) – AlpeGossip
Grupi Hellbanianz e përmendën në ”DISS-in” ndaj OTR/ Oriola Marashi merr këtë vendim (FOTO)

Grupi Hellbanianz e përmendën në ”DISS-in” ndaj OTR/ Oriola Marashi merr këtë vendim (FOTO)

Rivaliteti mes grupeve të repit ka nisur prej vitesh në Shqipëri dhe së fundmi është future edhe grupi Hallbanianz, të cilët vijojnë karrierën e tyre dhe jetojnë në Londër.

Hellbanianz është më pranë grupeve TBA dhe Babastars dhe shumë më larg me OTR, kundër të cilit edhe ka publikuar një diss para disa ditësh

Në këngën e titulluar “A je normal?”, reperat mes vargjesh përmendin edhe modelen Oriola Marashi, e cila prej kohëhs është pjesë e grupit OTR duke premtuar se shumë shpejt do e shohim edhe duke kënduar me djemtë e labelit.

Ja si shprehen ata në këngë:

“But Den again im laughin

Personi ma rrezik qe keni Oriola Marashin

Thoni keni hekra po s’i plasin

Thoni keni hekra keni bythët e Kallashit.”

Sigurisht që këto fjalë kanë shkuar në vesh të djemve të OTR të cilët siç duket po përgatisin një DISS për ta, por edhe vetë Oriola Marashit. E ndërkohë që këto “ngacmimeve” ndaj grupeve po bëjnë “namin” në mediat online, Oriola Marashi ka ndërruar foton e saj të profilit në Instagram duke vendosur “OTR” si për të treguar që është krenare pse është pjesë e grupit.