Na mahniti me pamjen e re por e akuzojnë se kopjoi këtë transgjinore/ Tayna nuk duron dhe reagon: Mesa duket…(FOTO) – AlpeGossip
Na mahniti me pamjen e re por e akuzojnë se kopjoi këtë transgjinore/ Tayna nuk duron dhe reagon: Mesa duket…(FOTO)

Na mahniti me pamjen e re por e akuzojnë se kopjoi këtë transgjinore/ Tayna nuk duron dhe reagon: Mesa duket…(FOTO)

Tayna është reperja e famshme shqiptare, e cila që pas bashkëpunimit me reperin Don Phenom “Columbiana” fitoi famë të menjëhershme. Por edhe këngët e tjera të saj patën fatin e “Columbiana” dhe tashmë Tayna është kthyer në një sensacion. Mirëpo ajo është komentuar shpesh edhe per look-un e saj të cilin e ndryshon herë pas here.

Edhe pse të gjitha ngjyrat e flokëve i shkojnë mjaft përshtat, reperja shumicën e rasteve mban flokët e saj natyrale që janë të zeza. Por tundimi për të ndryshuar duket se e ka kapur sërish Tayna-n e cila së fundmi është shfaqur me flokët bjonde platin dhe ka publikuar një foto ku shfaqet shumë seksi në Instagram dhe shkroi: Mother of dragons

Por një fanse etiketoi make up artisten e njohur Nikita Dragun duke i thënë se kjo është “nëna” e vërtetë. Por Tayna i ka kthyer përgjigje duke i thënë se “mesa duket nuk ke dëgjuar për Game of Thrones”.

Pra Tayna është shndërruar në një “Emilia Clarke”.