Bella Hadid kapet “mat” me The Weeknd/ Fotografohen çastet “intime” në publik – AlpeGossip
Bella Hadid kapet “mat” me The Weeknd/ Fotografohen çastet “intime” në publik

Bella Hadid kapet “mat” me The Weeknd/ Fotografohen çastet “intime” në publik

Bella Hadid dhe The Weeknd duket se vazhdojnë të shijojnë në maksimum romancën e tyre të dashurisë.

Ata e rindezën marrëdhënien e tyre në muajin maj dhe që atëherë kemi dëgjuar veç një pasion të zjarrtë për çiftin.

Dyshja është kapur mat duke u puthur në një hotel në Los Angeles.

Supermodelja dhe këngëtari duken mjaft të lumtur krah njëri-tjetrit.