MË NË FUND/ Këngëtarja shqiptare pranon publikisht se është në një lidhje (VIDEO) – AlpeGossip
MË NË FUND/ Këngëtarja shqiptare pranon publikisht se është në një lidhje (VIDEO)

MË NË FUND/ Këngëtarja shqiptare pranon publikisht se është në një lidhje (VIDEO)

Flaka Krelani, e ftuar në emisionin Prive ka folur mbi karrierën e saj artistike dhe mbi jetën e saj private.

Vështirë të kemi mesuar deri më sot diçka mbi jetën private të këngëtares por në një farë mënyrë ajo ka pranuar se është në një lidhje, të cilën e mban shumë privat.

Flaka shton gjithashtu se familajrët e saj janë në dijeni për lidhjen e cila na la të kutpojmë se, marrëdhenia e këngëtares ka kaluar ne stade akoma më serioze.

“Hera e fundit që kam qenë në lidhje por publiku se ka ditur, vazhdon akoma të mos ta dijë, se vetëm familja ime është ajo që mund të dijë gjërat e mija personale” – tha këngëtarja.