“DO TË JAP DHURATËN MË TË BUKUR”/ Elita Rudi i emocionoi të gjithë me urimin për Gjikon (FOTO) – AlpeGossip
“DO TË JAP DHURATËN MË TË BUKUR”/ Elita Rudi i emocionoi të gjithë me urimin për Gjikon (FOTO)

“DO TË JAP DHURATËN MË TË BUKUR”/ Elita Rudi i emocionoi të gjithë me urimin për Gjikon (FOTO)

Reperi Gjiko sot feston ditëlindjen e tij të 26-të dhe meqenëse gruaja e tij Elita nuk është pranë tij për ta uruar pasi ndodhet jashtë vendit, ka zgjedhur që teksa ndodhet në aeroport t’ia shkruajë disa fjalë zemre pranë një postimi me  foto të ndryshme.

Pranë urimit ajo i ka thënë reperit se do t’ia jap dhuratën më të mirë shumë shpejtë dhe se mezi pret të kthehet në shtëpi.

Ndër të tjera, prezantuesja e njohur ia ka kujtuar partnerit të saj se sa me fat është që e ka.

‘’Fëmija ynë do të jetë aq me fat që do të ketë ty baba dhe unë jam shumë me fat që të kam partner. Gëzuar ditëlindjen partneri im në krim, dashuria ime dhe mbreti im. Dua që vetëm ti ta dish sa mirënjohëse jam që e kam një burrë të mahnitshëm si ti. Më ke bërë të jem një femër dhe grua më e përkryer. Jam tejet krenare që jam gruaja jote, për jetën që do ta ndërtojmë bashkë. Mezi pres të kthehem në shtëpi dhe të përkëdhelem tërë ditën, të dua aq shumë edhe në shtatzëni dhe e urrej kur jemi larg njëri-tjetrit sepse me të vërtetë nuk mund të jetojë pa masazhet e tua në këmbë në muajin e fundit, dhe më mungojnë shumë pasi këmbët e mia janë bërë sikur krofne dhe ndiej miza. Do ta jap dhuratën më të mirë shumë shpejt. Ti je gjithçka për mua’’, ka shkruar Elita./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Our baby will be so lucky to have you as a father , and i am so lucky to have you as a partner . Happy birthday my bebe my partner in crime and my 🤴!!! I just want you to know how thankful I am that I have a husband as amazing as you! You have made me a better woman and a better wife. I’m forever grateful that I’m your wife, and I’m so proud of the life that we’re building together. Can’t wait to get home and coddle all day, i love you so much even in pregnancy ☺️🤣and i hate it when we are far from each other because i really can’t live without your feet massages in last semester so i need them every day, my feet look like ‘krofne’ and i feel’ miza’ okay😞?Ps i will give you the biggest present soon🤰🏻👶🏻 You’re my everything ♥️ @gjikotheflyboy

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on