BËJNË “XING” ME VESHJET/ Miriam Cani dhe bashkëshortja e Lorik Canës paskan të njëjtat shije (FOTO) – AlpeGossip
BËJNË “XING” ME VESHJET/ Miriam Cani dhe bashkëshortja e Lorik Canës paskan të njëjtat shije (FOTO)

BËJNË “XING” ME VESHJET/ Miriam Cani dhe bashkëshortja e Lorik Canës paskan të njëjtat shije (FOTO)

Kemi parë shpesh që vajzat e ekranit të zgjedhin stilisten e njohur, Elisabetta Franchi, për veshjet e tyre. Luana Vjollca, Xhensila Myrtezaj, Miriam Cani, etj, i kemi parë disa herë të veshura me këtë firmë. E tani është radha e një tjetër vajze të njohur që ta mbajë në trup këtë brand. Bëhet fjalë për Monikën, bashkëshorten e futbollistit Lorik Cana. Bukuroshja ka pëlqyer një kostum të cilin më parë e ka veshur Miriam Cani në emisionin, “Në kurthin e Piter Pan”. Bëhet fjalë për një veshje të bardhë plot stil të gjatë dhe të fryrë.

Para se ta blejë Monika ka kërkuar ndihmën e fansave në ‘Instagram’, nëse i shkon ose jo.

Ju si mendoni se duket?