SI DY PIKA UJË/ Kim pozon gjysmë e zhveshur me Chicago-n dhe arsyen as nuk ua merr mendja (FOTO) - AlpeGossip
SI DY PIKA UJË/ Kim pozon gjysmë e zhveshur me Chicago-n dhe arsyen as nuk ua merr mendja (FOTO)

SI DY PIKA UJË/ Kim pozon gjysmë e zhveshur me Chicago-n dhe arsyen as nuk ua merr mendja (FOTO)

Kur bëhet fjalë për të bërë marketing-un e produkteve të saj, Kim Kardashian është numri një! Mbretëresha e “Instagram-it” publikoi një foto të adhurueshme me vajzën e saj Chicago, ku shfaqej gjysmë e zhveshur. Kim mbante në prehër vogëlushen Shy, teksa kishte hedhur krahët rreth saj.

“Fëmija im qiellor” – shkruante krahas fotos Kim Kardashian, ku duken identike.

Por jo vetëm kaq! Qëllimi i vërtetë i fotos ishte promovimi i produktit më të ri për sytë, që gjendet në koleksionin e saj të ri të “KKW Beaty”.

Ndaj me një gur, Kim Kardashian vrau dy zogj dhe fansat le të pëllcasin po deshën sepse qëllimi u arrit!