DOJNA MEMA NË PRITJE TË ËMBËL? Moderatorja reagon për herë të parë dhe zbulon se… (FOTO) – AlpeGossip
DOJNA MEMA NË PRITJE TË ËMBËL? Moderatorja reagon për herë të parë dhe zbulon se… (FOTO)

DOJNA MEMA NË PRITJE TË ËMBËL? Moderatorja reagon për herë të parë dhe zbulon se… (FOTO)

Moderatorja e njohur, Dojna Mema, prej më shumë se 3 vitesh është në një lidhje dashurie me Vlashent Sata. Ajo herë pas here ndan në rrjetet sociale foto e video me partnerin e saj, ku i bën dedikime edhe mjaft emocionuese.

Dojna është mjaft aktive në llogarinë e “Instagram”-it, ku poston imazhe nga përditshmëria e saj. Së fundmi, ajo publikoi një video ku shihet duke pozuar me disa çanta.

Dojna Mema në pritje të ëmbël? Moderatorja reagon për

Në disa momente, ajo mbulon barkun me çantë dhe kjo ka ngritur dyshimet se moderatorja është shtatzënë për herë të parë.

“Je shtatzënë?”, e pyeti një ndjekëse. Memës nuk i ka shpëtuar ky koment dhe ka vendosur që t’i përgjigjet menjëherë. Ajo ka hedhur poshtë thashethemet dhe ka shkruar: “Po, me një pite me djathë’, shoqëruar me një emoji duke qeshur me lot.

Dojna Mema në pritje të ëmbël? Moderatorja reagon për

Dojna Mema në pritje të ëmbël? Moderatorja reagon për