Ashley Graham “NGRE TEMPERATURAT ” / Ja si duket ajo (FOTO) – AlpeGossip
Ashley Graham  “NGRE TEMPERATURAT ” / Ja si duket ajo (FOTO)

Ashley Graham “NGRE TEMPERATURAT ” / Ja si duket ajo (FOTO)

Para dy muajsh, Ashley Graham realizoi një set fotografik shumë të “nxehtë” për “Sports Illustrated Swimsuit” dhe revista publikoi të hënën në Instagram Story videot e realizimit të këtij seti, që tregojnë 30-vjeçaren duke kërcyer e duke pozuar me disa kostume plazhi.

Në klipe, modelja e bëshme shihet duke u lagur me ujë deti e duke u shtrirë në rërë, ndërkohë që aparati i kap “asetet” me të cilat është bërë e famshme.

Mes tyre ka edhe video të bëra nga vetë modelja, e cila u drejtohet fansave duke u thënë se po lodhet shumë në punë.