KAPET 72 VJEÇARJA/ Hajdute seriale e lodrave.Ja çfarë u gjet në shtëpinë e saj - AlpeGossip
KAPET 72 VJEÇARJA/ Hajdute seriale e lodrave.Ja çfarë u gjet në shtëpinë e saj

KAPET 72 VJEÇARJA/ Hajdute seriale e lodrave.Ja çfarë u gjet në shtëpinë e saj

Një grua e moshuar është arrestuar nga policia franceze pasi dyshohet se është hajdute e qindra objekteve nga dyqanet e lodrave.

Një menaxher në Paris telefonoi policinë pasi vuri re se online po shitej një produkt që kishte qenë në dyqanin e tij.

Pas kontrolit në shtëpi, policia gjeti rreth 1 mijë lodra dhe 40 mijë euro. Pjesa më e madhe e lodrave ishin me paketime origjinale, të vjedhura nga dyqanet më të mëdha në Paris.

Prokurorët konfirmuan për mediat franceze se e moshuara kishte pranuar vjedhjen duke thënë se e ka bërë për shkak të papunësisë