"JAM SKIZOFRENE"/ Kejvina Kthella thotë disa fjalë për veten dhe na "frikësoi" (FOTO) - AlpeGossip
“JAM SKIZOFRENE”/ Kejvina Kthella thotë disa fjalë për veten dhe na “frikësoi” (FOTO)

“JAM SKIZOFRENE”/ Kejvina Kthella thotë disa fjalë për veten dhe na “frikësoi” (FOTO)

Kejvina Kthella ka vendosur të zbulojë disa gjëra të reja për veten në Instagram, edhe pse na duhet të themi që shpresojmë të mos jenë të gjitha të vërteta.

Ajo u ka kërkuar fansave t’i bëjnë disa pyetje, dhe nuk ka munguar interesi i tyre për të ditur sa fle Kejvina, apo çfarë bën në kohën e lirë.

Modelja ka pranuar se është gjithmonë nervoze dhe e quan veten skizofrene.

“A di të bëhesh nervoze t’i ndonjëherë?”

“Gjithmonë nervoze jam, unë jam një skizofrene”, u shpreh Kejvina.

Velina ka treguar gjithashtu se e ka pasur 4 mesataren në shkollë.Të jenë të vërteta këto deklarata apo janë thjesht batuta humori?