NUK KENI PËR TA NJOHUR/ Shihni si dukej Jonida Maliqi 18 vite më parë (FOTO) – AlpeGossip
NUK KENI PËR TA NJOHUR/ Shihni si dukej Jonida Maliqi 18 vite më parë (FOTO)

NUK KENI PËR TA NJOHUR/ Shihni si dukej Jonida Maliqi 18 vite më parë (FOTO)

 

Jo vetëm si këngëtare, Jonida Maliqin jemi mësuar ta shohim së fundmi edhe si blogere, e cila tërheq vëmendjen e ndjekësve me postimet e shumta në rrjetin social Instagram dhe sjell trende të reja për femrat shqiptare.

Mirëpo, me siguri Jonidën nuk keni për ta njohur në këtë pozë të vjetër të vitit 2000, plot 18 vite më parë.

Me flokët me baluke dhe të mbledhura pas koke, ajo shfaqet me mikrofon në dorë duke kënduar në festivalin e RTSH-së dhe bie qartë në sy ndryshimi i madh i këngëtares ndër vite.