PAS NDARJES NDA DJ VIN VELI/ Bora Zemani tregon sfidën e rradhës në jetën e saj (FOTO) – AlpeGossip
PAS NDARJES NDA DJ VIN VELI/ Bora Zemani tregon sfidën e rradhës në jetën e saj (FOTO)

PAS NDARJES NDA DJ VIN VELI/ Bora Zemani tregon sfidën e rradhës në jetën e saj (FOTO)

Ndonjëherë ngjarjet ndodhin aq papritur sa të duket e vështirë t’i besosh.

Ata dukeshin një nga çiftet më të lumtura të botës rozë, por ja që gjithçkaje i erdhi pasi lajmi se Bora Zemani dhe Dj Vin Veli i dhanë fund raportit të tyre “mori dhenë”

Tashmë si një mami single, Bora Zemani ka sfiduar e rradhës në jetën e saj.

Për vogëlushin e saj ajo duhet të jetë nënë dhe babë dhe teksa ka postuar një foto në Instagram shkruan: “E gjitha qëndron tek fakti i të qenit femërore dhe mashkullore në të njëjtin kohë.”.

Bravo Bora! Femrat e forta gjithmonë bekohen me sukses.