GOCA HAPNI SYTË/ Emina zbulon fiksimin e saj më të madh, nuk është ajo çfarë mendoni (FOTO) – AlpeGossip
GOCA HAPNI SYTË/ Emina zbulon fiksimin e saj më të madh, nuk është ajo çfarë mendoni (FOTO)

GOCA HAPNI SYTË/ Emina zbulon fiksimin e saj më të madh, nuk është ajo çfarë mendoni (FOTO)

Ajo është një nga modelet me origjinë shqiptare më të njohura dhe aktualisht është në pritje të fëmijës së saj të dytë.
Por përmes disa videove story në rrjete sociale, modelja Emina Cunmulaj na ka treguar pasionin e saj më të madh që janë këpucët.

Krahas videove ajo ka shkruar se është e fiksuar pas këpucëve dhe një fakt i tillë është i dukshëm