DITA E PARË E SHKOLLËS/ VIP-at urojnë fëmijët e tyre. Ja kush nisi sot klasën e parë (FOTOT) – AlpeGossip
DITA E PARË E SHKOLLËS/ VIP-at urojnë fëmijët e tyre. Ja kush nisi sot klasën e parë (FOTOT)

DITA E PARË E SHKOLLËS/ VIP-at urojnë fëmijët e tyre. Ja kush nisi sot klasën e parë (FOTOT)

Data 16 shtator dhe sot është dita e parë e shkollës për arsimin e ulët dhe të mesëm. Fillimi i shkollës për të gjithë nënkupton një vit të ri dhe të mbushur me sfida dhe përgjejgjësi të reja. Pushimet mbarun dhe tashmë nxënësit janë gati dhe me energji të reja për të arritur rezultatet që duan.

Pikërisht në këtë ditë të rëndësishme, VIP-at tanë kanë zgjedhur ti shoqërojnë vetë fëmijët për në shkollë dhe sigurisht nuk kanë nguruar të ndajnë me ne foto dhe video ku urojnë studentët e tyre të vegjël për një vit të mbarë.

Më poshtë do t’ju tregojmë disa nga fotot e VIP-ave me fëmijët e tyre ditën e sotme dhe fjalët që ata i kanë kushtuar. /AlpeGossip.al

Fiori Dardha

Çiljeta Xhilaga

Ardit Gjebrea

Hueyda El Saied

Orgesa Zaimi

Sonila Meço

Enada Vaso

Blerina Kondi

Ingrid Gjoni