Rudina Magjistari tregon për herë të parë një foto nga fëmijëria, ja si dukej moderatorja – AlpeGossip
Rudina Magjistari tregon për herë të parë një foto nga fëmijëria, ja si dukej moderatorja

Rudina Magjistari tregon për herë të parë një foto nga fëmijëria, ja si dukej moderatorja

Rudina Magjistari prej vitesh mbetet një nga moderatoret më të dashura për publikun, për të cilën publiku ka pasur gjithnjë interes, ndonëse jetën private ajo është munduar ta mbajë gjithnjë larg vëmendjes.

Sot për herë të parë Rudina ka postuar në Instagram një foto të saj kur ishte bebe.

Ajo i pyet ndjekësit nëse mund ta gjejnë kush është personazhi dhe të gjithë kanë komentuar emrin e saj duke shkruar se dallon nga sytë dhe buzëqeshja.

“Ti i njëjti shikim, të qeshin sytë”, “Rudina je yll edhe vogël”, “Shumë e bukur paske qenë”, “Sa e lezetshme”, janë disa nga komentet në foton e postuar nga moderatorja.