Artiste jo vetëm në skenë por edhe në shkallët e pallatit, shihni çfarë bën Olta Gixhari (VIDEO) – AlpeGossip
Artiste jo vetëm në skenë por edhe në shkallët e pallatit, shihni çfarë bën Olta Gixhari (VIDEO)

Artiste jo vetëm në skenë por edhe në shkallët e pallatit, shihni çfarë bën Olta Gixhari (VIDEO)

Njihet për karakterin e saj të shpenguar dhe pa komplekse. Aktorja Olta Gixhari ka dashur të tregojë se di të bëjë art jo vetëm në skenë, por edhe në shkallët e pallatit.

Olta ka postuar në “Instagram” një video ku shihet me furçë në dorë ndërkohë që lyen një faqe muri me ngjyrë të errët.

Pavarësisht se tërësisht natyrale, dhe pa grim, Olta si gjithmonë duket shumë bukur brenda natyrës së saj çapkëne.