Plas sherri në Durrës, gruaja rreh dashnoren e burrit në mes të rrugës (VIDEO) – AlpeGossip
Plas sherri në Durrës, gruaja rreh dashnoren e burrit në mes të rrugës (VIDEO)

Plas sherri në Durrës, gruaja rreh dashnoren e burrit në mes të rrugës (VIDEO)

Tradhtia konsiderohet shpesh si një nevojë fizike, por e sigurt është që askujt nuk i pëlqen të jetë i tradhtuari.
Një gjë e tillë i ka ndodhur një gruaje në Durrës, e cila me sa duket ka zbuluar tradhtinë e bashkëshortit të saj.

Kaq ka mjaftuar që ajo të shkojë dhe të kapet me “dashnoren” e tij duke e kapur këtë të fundit me shpulla në mes të rrugës.

Ngjarja aspak e këndshme është filmuar nga një banore e zonës që është befasuar nga skena që ka parë.

Denoncuesja na shkruan:

Përshëndetje JOQ, ky skandal ndodhi sot në Durrës. Nuk i njoh kush janë por më rastisi të isha aty sot. Arsyeja është se ajo tjetra ka shkuar me burrin e kësaj që e rrifte dhe i shkuli flokët.”